Dívku v Anglii znásilnil Pakistánec. Když utekla a požádala jiného Pakistánce o pomoc, znásilnil jí také.

0
Nádraží v Birminghamu, kde ke znásilnění došlo

Anglie získává nové superlativy, a ani jeden není lichotivý. V zemi se množí případy pobodání, která často končí smrtí obětí. Na vzestupu jsou zcela šílené útoky kyselinou, kdy dochází k poleptání obětí a jejich trvalému zohyzdění. Nekončí ani epidemie znásilnění. K jednomu zvlášť otřesnému případu došlo tento týden v Birminghamu.

Patnáctiletá dívka se stala toto úterý obětí hned dvojího znásilnění. K prvnímu došlo, když ji cizí muž na nádraží blízko stadionu Aston Villy zatáhl na opuštěné místo a zde ji několik hodin znásilňoval. Ve chvíli, kdy se ji konečně podařilo uniknout, zahlédla u nádraží auto, a muže v něm sedícího požádala o pomoc. K její hrůze ji však muž místo pomoci rovněž znásilnil.

Policejní popis obou zrůd je jasný:

První útočník byl Asiat (v Británii se za Asiaty označují téměř výhradně Pakistánci), hubené postavy, vysoký 180 cm. Druhý útočník rovněž Asiat s nakrátko střiženou bradkou mohutné postavy.

Policie nyní zkoumá všechny dostupné kamerové záznamy a hledá svědky.

Bývalý britský ministr vnitra Jack Straw už před 6 lety prohlásil, že pro pakistánská sexuální monstra jsou bílé dívky “snadné terče”. Je pro ně prý legitimní a přirozené si je brát jako schránky na sex.

Děsivý politicko-korektní přístup britské společnosti umožnil, že se celá léta tyto zločiny nevyšetřovaly a mlčelo se o nich. Situace je dnes lepší a dokonce i levicová BBC vyrobila pořad, který o zneužívání anglických dívek Pakistánci vypráví. Ale kromě toho, že se o problému mluví, se s jeho příčinou nedělá nic.

Komentáře

komentáře