Trump vybídl policisty, ať s členy gangů jednají bez soucitu. Levice šílí.

0
Donald Trump vyzval policisty, ať na gangstery nejsou hodní

Donald Trump se dnes na Long Island ve státě New York setkal s policisty a jako jejich vrchní velitel jim dal volnou ruku v boji s nebezpečnými hispánskými gangy, které sužují americká města, a které si právě na Long Island vyžádaly již mnoho amerických životů. Trump a jeho lidé jsou odhodláni tyto gangy, především mexický gang MS-13, zlikvidovat všemi prostředky. Prezident policistům naznačil, jak s těmito zmetky mají zacházet.

“Pro každého člena gangu mám dnes jednoduchý vzkaz, stejně tak pro každého cizince kriminálníka, co tak násilně ohrožují naše lidi. Najdeme vás, zatkneme vás, uvězníme vás a deportujeme vás,” zahájil Trump.

“Je nezbytné schválit v rozpočtu finance pro dalších 10 tisíc imigračních úředníků, abychom mohli zlikvidovat MS-13 a vykořenit zločinné kartely z naší země. Už na tom děláme, ale chceme je odsud dostat rychleji. A až uvidíte ta města, až uvidíte ty násilníky, jak jsou házeni do policejních dodávek, uvidíte je, jak jsou házeni dovnitř, surově, prosím, nebuďte příliš hodní. Jako vy lidi, když dáváte někoho do auta a chráníte jejich hlavy, víte, když jim dáte ruku na hlavu a chráníte ji, a oni právě někoho zabili. Říkám, že tu ruku můžete dát pryč, ok?”

Za svá slova Trump ze strany policistů sklidil obrovský potlesk. Konečně mají prezidenta, kterému víc než na tzv. lidských právech zločinců záleží na životech amerických občanů. Spojené státy jsou plné zločinecké špíny a pouze nelítostná policie dokáže tuto špínu odstranit. Policisté už se s gangstery nemusí mazlit. Jejich prezident a ministerstvo spravedlnosti v čele s Jižanem a konzervativcem Sessionsem jim kryje záda.

Komentáře

komentáře