Autorka Harryho Pottera se ztrapnila při kritice Trumpa

0
J.K.Rowling, foto Twitter

J.K.Rowling, autorka knih o Harry Potterovi, žije příliš ve světě fantazie. Díky tomu je schopná vytrvale hájit nelegální imigraci do Evropy, ale ve svých honosných sídlech neubytovat imigranta ani jednoho. Americký prezident Trump je pak její častý terč, kterému vyčítá jeho postoj k migraci a všem menšinám světa. Naposledy se do něj pustila pro jeho údajné špatné chování k postiženému chlapci na vozíčku. Ale vše bylo jinak.

Na svém Twitteru okomentovala krátký klip, na kterém Trump viditelně odchází od chlapce na kolečkovém křesle, který mu podává ruku. Rowling to okomentovala sérií tweetů. V jednom z nich píše:

“Jak neskutečné a jak hrozné, že se Trump nedokáže sebrat a podat ruku malému chlapci, který se jen chtěl dotknout prezidenta.”

Její tweet dostal 39 tisíc lajků a všichni liberálové na Twitteru dávali Trumpovi různá jména. Ale celá kauza má jeden veliký problém: Video není kompletní.

V dnešní době, kdy je nějaká kamera vždy někde zapnutá, se samozřejmě objevil klip, který vše vysvětluje. A J.K.Rowling už se znovu ztrapnila. Smutný příběh.

Komentáře

komentáře