Silou medvědího drápu

0

Radek Pokora

O tom, jak moc se zhoršila bezpečnostní situace v Evropě za poslední rok nebo dva, bylo napsáno mnoho článků, zpráv, fejetonů a reportáží. Chování mnoha “nových Evropanů” nám, starým Evropanům, doslova vyráží dech a bere slova z úst. Nikdy, ani v tom nejhorším snu, by nás bývalo nenapadlo, jak zvěrsky se mohou chovat některé bytosti, které bychom byli náchylní považovat za lidské.

Copak by vás někdy v minulosti napadlo, že je možné, aby dospělý muž znásilnil desetiletého chlapce v kabince veřejného koupaliště a na svou obhajobu použil tvrzení, že z chlapcovy reakce nepochopil, že si anální penetraci nepřeje??? Napadlo by vás někdy, že je možné, aby skupina mužů hodiny znásilňovala ženu a online to přenášela na sociální sítě??? Napadlo vás snad někdy, že je reálně možné, aby se někdo vloupal do domova pro seniory a tam znásilnil invalidní důchodce??? A takových případů jsou za poslední roky stovky a tisíce. Je jich tolik, že média některých zemí mají zakázáno o nich podávat informace, aby tím ve společnosti nevyvolala sebeobranné reflexy.

Ale v nové Evropě se tohle děje – a to je jen začátek!

Nejohroženější skupinou nás, původních Evropanů, jsou bezpochyby ženy, protože především ony se ocitají v hledáčku příchozích nadržených samců, kteří ve své domovině nikdy neměli možnost spatřit ženu v krátké sukni, v obtažených riflích, s nezahalenými vlasy… Mnohdy neměli ani možnost spatřit na vlastní oči někoho, kdo by, oděn v pytli z černé látky, pouze s úzkým průzorem pro oči, tvarem své postavy alespoň náznakem připomínal něco jako ženu. Není tedy divu, že se tito testosteronem nabití mladí samci chovají, jako psi náhle odvázaní od boudy. Důsledkem tohoto kulturního nesouladu jsou všechny ty no-go zóny po celé západní Evropě, všechna ta znásilnění a nevyprovokovaná napadení evropských žen. “Noví Evropané” jsou totiž přesvědčeni, že my, původní Evropané, jsme měkcí, zbabělí, neschopní bránit svoje ženy a děti, neschopní plodit potomstvo a také že se necháme snadno a bez odporu okrást, znásilnit, zabít, vytlačit ze svých ulic a městských čtvrtí, zkrátka že naše existence je u konce.

Jen díky historickému vývoji a geografické poloze jsme my Češi a Moravané byli zatím uchráněni zkušeností, které jsou denní realitou života ve státech západně, severně a jižně od našich hranic. Ale nemylme se, příchod těchto “nových Evropanů” k nám je naprosto nevyhnutelný! Myslet si, že k nám se nedostanou, může jen někdo, kdo nemá všech pět pohromadě. Jsou i lidé, obyčejně označovaní jako “sluníčkáři”, kteří naopak doufají, že se k nám tito příslušníci primitivních afrických národů už brzy přistěhují, ale z nějakého nepochopitelného důvodu se na to těší a domnívají se, že se budou chovat jako rodilí Evropané, slušně, spořádaně a v souladu s našimi zákony. Ale něco takového si může myslet už jen opravdový idiot.

Proto je nezbytné, abychom naše ženy už nyní připravili na situaci, která zcela pravděpodobně dříve či později nastane, a to že se budou muset bránit surovému útoku ze strany nějakého sexuálně frustrovaného jedince. Je totiž mnohem moudřejší požáru předcházet, případně si k ruce nachystat kýble s vodou, než se shánět po hydrantu ve chvíli, kdy oheň zachvátil naši střechu.

Na internetu naleznete mnoho organizací, sportovních oddílů a zájmových klubů, které nabízejí kursy sebeobrany pro ženy. Nebudu zde vyjmenovávat všechny bojové systémy a styly, které se sebeobranou zabývají, nebo se k sebeobraně dají využít. Je jich mnoho a všechny mají jedno společné: Musíte chodit na tréninky několikrát týdně a tam dřít, drilovat a cvičit a cvičit a cvičit. Nic proti tomu, je to určitě dobré pro vaši postavu i sebevědomí a přinese vám to do života jen pozitivní zkušenosti. Bude vás to však stát spoustu času a zřejmě i peněz.

Já mám pro vás ale jednodušší a levnější řešení. Pořiďte si malý nožík HRT2 „Bear Claw“, neboli „medvědí dráp“. Byl vyvinut firmou S&W v roce 1983 na objednávku CIA, a to speciálně pro záchranný oddíl (CIA Healt Rescue Team). Jde o unikátní nůž zejména pro přeřezávání pout, popruhů a lan, ale také pro boj na těsnou vzdálenost. Velmi ho doporučuji zvláště ženám, jako vynikající sebeobranný prostředek. Prstenec pro provlečení ukazováčku zajišťuje, že je prakticky nemožné nůž vykroutit z ruky, nebo že ho při pádu k zemi upustíte. Pouzdro nože je vybaveno velice dobře řešeným klipsem pro zavěšení na opasek, nebo jinam, a po obvodu má dírky na provlečení tkanice nebo řemínku, takže se dá pověsit na krk, nebo připoutat například k poutku u kalhot a zastrčit do kapsy. Čepel je v pouzdře jištěna klipsem, který zapadne do očka na ukazováček, takže po krátkém procvičení zjistíte, že ho lze velmi jednoduše a rychle vytasit pouhým trhnutím.

 

Ty z vás, kdo se v nožích vyznají, budou asi zajímat technické parametry HRT2. Naleznete je uvedeny na našich webových stránkách.

Ovládání tohoto malého, ale přitom velmi účinného nožíku je tak snadné, že to zvládne každý, i naprosto netrénovaný člověk. I přesto však doporučuji, abyste si k němu pořídili naši příručku „Bear Claw – revoluce v sebeobraně žen“. Dozvíte se v ní mnoho zajímavého, poučného a inspirativního o vaší osobní bezpečnosti a jak jí dosáhnout. Ale jestliže necítíte potřebu získání nových vědomostí z tohoto oboru a některý sebeobranný systém už trénujete, i tak vám vřele doporučuji, abyste si nůž HRT2 pořídili. Ačkoliv je skutečně malý a snadno se dá nosit skrytě, mnohonásobně zvýší účinnost vaší sebeobrany tím, že každý váš zásah způsobí útočníkovi sice ne hluboká, ale citelně bolestivá a krvácející zranění. A jak jistě víte, vlastní krev nikdo nevidí rád.

HRT2 má potenciál útočníka zranit i vážně, je-li to nutné, ale přitom to není vražedná zbraň, jako nože s dlouhou čepelí, například kuchyňáky, nebo pistole a revolvery. Při způsobu použití, který v naší příručce doporučujeme, tedy proti určitým jasně definovaným částem útočníkova těla, dojde k zastavení útoku bez toho, aby byl útočník smrtelně zraněn, což vás uchrání následných nepříjemností s Policií a soudy.

Jak nůž SW HRT2, tak příručku Bear Claw – revoluce v sebeobraně žen, naleznete na našich webových stránkách VANDAL COMBAT SYSTEM, kde si je můžete objednat.

Přeji vám, abyste se nikdy v životě nedostali do situace, kdy budete muset bránit holý život svůj, nebo svých blízkých. Ale zároveň vám přeji, pokud by taková situace nastala, abyste to udělali účinně, rychle a správně. A o tom na našich webových stránkách pojednáváme.

Komentáře

komentáře