Muslimky v Řecku agresivně požadují, aby byly odvezeny ke svým rodinám v Německu

0
Přišli ilegálně a navíc mají požadavky. Nelze tolerovat.

Jedním imigrantem to nikdy nekončí. Ti, kteří už tu jsou, nebo ti, kdo jsou teprve na cestě, požadují, aby byli spojeni se svými rodinami. Tak jako muslimské ženy v Řecku, které při pouličním střetu s policií agresivně požadovali, aby byli sloučeni se svými rodinami, které už jsou v Německu.

Na videu, které zveřejnil ruský kanál RT, vidíme zahalené muslimské ženy a jejich děti, jak se rvou s policií. Takové záběry obvykle vzbuzují lítost, proto o něco dál v davu vidíme i evropské levicové aktivisty, kteří celou šarádu, včetně anglicky a německy psaných transparentů, pravděpodobně režírují.

Ženy na transparentech požadují, ať “Evropa otevře brány.” Jedna z žen v rozhovoru sděluje, že chce jít za svou dcerou do Německa, která je tam sama.

Pro Evropu ale není řešením otevřít brány celému světu, co si se sebou neví rady. Je jasné, že v rámci reunifikace rodin bychom tu takto místo milionů měli imigrantů desítky milionů nebo víc. V zájmu Evropy ale není ani zvyšování počtu cizinců u nás, ani přelidnění našich měst, ani zvýšená finanční zátěž státního rozpočtu, který se o většinu z nich bude muset starat. V zájmu Evropy je urychleně vyřešit situaci v Sýrii a všechny syrské imigranty vrátit do vlasti a nikoho dalšího nepouštět. To je jediná správná politika.

Komentáře

komentáře