Francouzský farmář dostal podmínku za napomáhání ilegálním imigrantům dostat se do země

0
Cédric Herrou

Francouzský odvolací soud zpřísnil trest pro levicového farmáře, který do Francie z Itálie převážel nelegální imigranty. Cédric Herrou byl původně odsouzen k pokutě 3000 EUR, ale odvolací soud trest změnil na podmíněný rozsudek čtyř měsíců. Prokuratura pro farmáře požadovala trest dvojnásobně dlouhý.

Herrou byl také souzen, že ubytoval 50 afrických imigrantů v prostorách bývalého letního tábora. Svou vinu odmítl a soudu tvrdil, že neudělal nic špatného.

Herrou není jediný, koho francouzské úřady stíhají. Většina z nich má společné bydliště. Údolí Roya, které někteří přezdívají “rebelské údolí.” Levicoví aktivisté z této oblasti pomáhají africkým imigrantům dostat se přes otevřenou hranici, dávají jim potraviny a vodu, a v případě nutnosti ošetřují jejich rány.

Tito imigranti pak obvykle končí na severu Francie v Calais, kde jsou poté odpovědní za násilné útoky proti řidičům, v jejichž autech se snaží dostat do Británie. Od jejich trestných činů, samozřejmě, levicoví aktivisté dávají ruce pryč.

Komentáře

komentáře