Názor: Bílí Američané mají právo na svou budoucnost

0

YOU WILL NOT REPLACE US! – Nenahradíte nás. Heslo, které včera do Charlottesville ve Virgínii v USA svolalo dosud největší počet příznivců bílého hnutí v Americe, není ani nenávistné, ani rasistické. Vyjadřuje jen upřímné odhodlání angažovaných bílých aktivistů zachovat si v Americe většinu a zachovat Ameriku v takové podobě, jakou ji ještě donedávna znal celý svět.

Bez ohledu na to, jak velká přesila proti těmto aktivistům stojí, jejich požadavek to nijak nesnižuje. Když někdo hlasitě křičí a rve se, tak jako to dělá radikální protibílá levice, nezískává tím morální převahu.

Včera jsem celé odpoledne sledoval přímý přenos toho, co se v Charlottesville dělo. Viděl jsem a slyšel jsem argumenty účastníků probílé demonstrace, a viděl jsem a slyšel jsem nenávistný a hysterický řev a fanatismus jejich odpůrců. “Nejsme rasisté” říkali bílí, “jen milujeme svoji rasu. Nejsme tu proto, že bychom někoho nenáviděli, ale proto, že milujeme naše lidi a naši kulturu a usilujeme o její zachování.”

Přesto tyto lidi a jejich požadavky média a politici odsoudili jako nenávistné, bílé rasisty.

V posledních letech se setkáváme s pochody hrdosti homosexuálů. Chtějí po nás, abychom je tolerovali, abychom respektovali kdo jsou. Ve Spojených státech vidíme demonstrace černých Američanů, kteří volají po tom samém – po respektu. Vidíme mnoho etnických a společenských skupin, které mají nějaké požadavky, a vidíme, že jejich požadavky jsou establishmentem akceptovány. Jediná skupina na světě, jejíž požadavek na respekt je předem odmítnut, jsou bílí lidé.

Počet bílých v Americe rok od roku klesá a mnoho aktivistů zleva nad tím neskrývá nadšení. Těší se, až “bílí konečně vymřou.” Je to postoj, který je všeobecně akceptován, a pokud by se proti tomu nějaký běloch ohradil, je označen za rasistu. Běloch má totiž v dnešním světě jediné právo – vyhynout.

Jak jsem psal, sledoval jsem ze včera přímý přenos a viděl a slyšel velký počet účastníků probílého shromáždění. Ano, odmítají Ameriku, ve které budou menšinou. Hodně z nich odmítá žít v blízkosti nebílých lidí, což je ale případ mnoha amerických bílých, a proto je Amerika stále segregovaná. Jen dobrovolně. Bílí žijí na předměstích a malých městech, mimo čtvrti a místa, kde žijí nebílí. Demografie USA a statistiky to ukazují jasně. Něco takového potvrdit je ale v Americe společenská sebevražda, a tak všichni dál mluví o tom, že diverzita je největší zbraní Ameriky, která ji dělá silnější. Přitom do roku 1965 byla Amerika většinově bílá a tato země byla světová velmoc. Byla silná i bez diverzity. Dnes se rozpadá zevnitř.

Nepokoje, ke kterým včera došlo, by se nestaly, pokud by policie pečlivě od demonstrantů oddělila levicové výtržníky, kteří měli jediný cíl: Demonstraci napadnout. Střety, ke kterým došlo, byly obranné boje bílých aktivistů, kteří se snažili dostat do Parku generála Lee, dnes Parku Emancipace. A ačkoliv aktivisté stále opakovali, že jejich shromáždění je pokojné a požadovali ochranu, policie jejich shromáždění násilně rozpustila, a nechala ve městě pochodovat levičáky, ačkoliv byl vyhlášen výjimečný stav.

Přesto, že násilí, jako obvykle, vyvolala levice, a bílí demonstranti neprojevovali žádnou nenávist, pokud heslo “Nenahradíte nás” nepovažujeme za nenávistné, levičáky neodsoudil nikdo a všechna vina padla na hlavy bílých. Guvernér Virginie jim navíc vzkázal, že v Americe pro ně není místo. Vzkázal toto někdo někdy černým výtržníkům z Black Lives Matter, když ničili, zapalovali a bili lidi? Vzkázal toto někdo levicovým násilníkům, když dělali to samé? Ne. Taková slova a prohlášení jsou dovolena jen vůči bílým, kteří mají údajně mít své bílé privilegium. Stejné privilegium, které bylo k ničemu zaměstnanci Google, který si dovolil ve svém manifestu nesouhlasit s marxistickým kultem, který ve společnosti Google vládne.

Bílí lidé jsou bez zastání, bez svobody se shromažďovat, bez svobody mluvit. V Americe pro ně není místo, a nejlepší prý bude, až konečně vymřou. Jak taková situace může skončit?

Komentáře

komentáře