Pedofilní mladík uvěřil, že jde na sraz s třináctiletou dívkou. Čekalo na něj překvapení.

0

Student počítačových věd z Afghanistánu, Saiel Bashar, si týden dopisoval s třináctiletou dívkou. Posílal ji pornografické zprávy a domluvil se s ní, že za ní přijede z Londýna do Birminghamu, aby ji zbavil panenství. Když pak v Birminghamu vystoupil z vlaku, místo dívky na něj čekala skupina, která si říká Lovci pedofilů, která jej zadržela až do příjezdu policie, zatímco celé setkání přenášela živě na Facebook.

Muži Bashara zadrželi, a řekli mu, že to byli oni, kdo si s ním psal. Zatímco se Bashar modlil a hystericky prosil o odpuštění, četli mu nechutné úryvky z více než 300 stran jeho konverzace s domnělou mladou dívkou. Sliboval ji, že ji koupí mobilní telefon a bude ji vozit ze školy. Byli domluveni, že až přijede, nakoupí spolu kondomy a půjdou k dívce domů, zatímco její matka bude na noční směně v práci. Vše ale dopadlo jinak, než si představoval.

Bashar si klekl na kolena a muže prosil, ať nevolají policii.

“Nemodli se ke mně,” odsekl jeden z mužů.

Bashar se zaklínal, že udělal chybu. Že o dívku neměl zájem a že by nic takového neudělal.

“Jsi teď tady. Je to proti zákonu, kámo. Říká se tomu pedofilie,” vysmál se mu další člen skupiny.

Afghánský pedofil si zakrývá tvář a kvílí, zatímco k němu mluví jeden z mužů.

“Půjdeš jen na jedno místo, a tím je vězení Jejího veličenstva, z laskavosti naší královny a našich zákonů. A v naší zemi netolerujeme to, co děláš.”

Bashar prosí o slitování a tluče hlavou do billboardu, u kterého stojí.

“Žádné slitování,” zní odpověď nesmlouvavých Britů.

“Studuji počítačové vědy, prosím,” žebrá dál Bashar a muži se jen smějí.

“Počítačové vědy? Věř mi kámo, že na internet už se nedostaneš. Zakážou ti ho. Hotovo, finito.”

Policie nakonec dorazila na místo a Bashara si odvezla. Byl obviněn z trestného činu přípravy schůzky s osobou mladší 16 let za účelem sexu. Přiznal se a čeká na soud, který proběhne 11. září v Birminghamu.

Komentáře

komentáře