FBI zřídila zvláštní linku. Sbírá svědectví o násilí levice v Charlottesville.

0
Na straně levice byl v Charlottesville vidět i improvizovaný plamenomet

Zatímco česká média neustále opakují mantru, že násilí v Charlottesville vyvolala pravice (dnes například Lidovky, viz. screen a zdroj), FBI spustila zvláštní linku, na které žádá veřejnost o spolupráci.

Po zkušenostech s násilnými útoky, kterých se levice dopouští v případě pro-Trumpovských a pravicových demonstrací, přišli účastníci shromáždění proti odstranění sochy generála Lee vybaveni ochrannými přilbami. Maskovaní levičáci na ně okamžitě zaútočili a došlo k mnoha zraněním. Pravičáci se jen snažili dostat na místo svého shromáždění a pokud bojovali, bylo to v sebeobraně. Tvrzení, že nepokoje zahájili, je zcela mimo realitu.

Snad aby pravda o Charlottesville zvítězila proti masové hysterii, americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) otevřel zvláštní linku, na kterou mohou lidé posílat fotografie a videa zachycující násilí z Charlottesville. Pro americkou levici to nebude mít dobrou dohru. Jelikož jsem z Charlottesville celý den sledoval živý stream, vím, že důkazů o jejich agresivitě, a o tom, že útoky začali oni, bude dost.

Komentáře

komentáře