Steve Bannon je zpět v čele Breitbart News a jde do války proti nepřátelům Trumpa

0

“Opouštím Bílý dům a jdu do války.” To jsou slova, která včera pronesl Steve Bannon, nyní již bývalý šéf Trumpovy strategie a člověk odpovědný za jeho politiku, kterou ta pravicová polovina Ameriky milovala, a ta levicová nenáviděla.

Breitbart News, populistický web, který inspiroval i vznik Středoevropana, již oznámil, že Bannon je zpět v jeho čele, jako byl před vstupem do Trumpovy kampaně.

Co bude dál? Bannon rozhodně neodchází jako poražený. Je ve spojení s americkým miliardářem Mercerem, který bude podporovat jeho další kroky.

Podle svých přátel se nyní cítí více svobodný, a má volné ruce, aby z Breitbart News udělal znovu mediálního “zabijáka” jako za jeho působení.

Bannon chce podle svých slov přejít do “termonukleárního” útoku proti globalistům, kteří podle něj ničí nejen Trumpovu administrativu, ale i celou Ameriku. Lidmi, proti kterým Bannon zaměří svůj útok, jsou HR McMaster, Dina Powell, Gary Cohn, a Jared a Ivanka Trumpovi.

Některá média mají z Bannonova odchodu nepokrytou radost. Huffington Post zveřejnil obrázek s Bannonem a nápisem, který si hraje s anglickým výrazem pro rozloučení – Good Bye, jako Goy Bye. Goy je výraz Židů pro Nežidy.

Facebook, globalistická sociální síť, zase vytvořila nový GIF, který je možné použít na Messengeru, a tím je plačící Bannon.

Tak uvidíme, co bude dál.

Komentáře

komentáře