Švédi dnes demonstrovali proti údajně nezletilým afghánským migrantům, kteří odmítají svou deportaci

0
Údajně nezletilí Afghánci demonstrují proti svým deportacím

Švédskem už několik týdnů zmítají události okolo afghánských migrantů, kterým byl zamítnut azyl. Nikdo z nich neměl při vstupu do země doklady a úřadům se hlásí jako nezletilí, protože tak je nemožné dle švédského práva dětské migranty vyhostit, i když je zcela evidentní, že věk drtivé většiny osob již dosahuje středního věku. Sami Švédové si z těchto ¨patnáctiletých¨ dělají na sociálních sítích srandu.

Zde fotografie s porovnáním údajně stejně starých dětí.

Tito odmítnutí žadatelé o azyl pořádají v centru Stockholmu již několik týdnů protestní akce a někteří i drží hladovku. Domáhají se tak nároku na udělení azylu. V improvizovaných leženích nocují před politickými institucemi a budí velký mediální zájem. Za těmito lidmi se v rámci takzvané solidarity vydává nejeden politik, který se snaží přimět migrační úředníky ke změně názoru. Veškeré projevy nesouhlasu s těmito odmítnutými azylanty pak označují vehementně jako rasismus.

Na tomto videu je zachycena známá Švédská feministka a levicová aktivistka Gudrun Schyman při návštěvě demonstrujících afghánských migrantů.

Na dnešek 19.8.2017 byla svolána do centra Stockholmu demonstrace nespokojených občanů. Akci svolala internetová komunita Stå Upp För Sverige, která má na facebookovém profilu již téměř 180.000 členů! Demonstrace se doposud účastní stovky lidí, kteří jsou znepokojeni nárůstem kriminality ve svém městě. Odmítnuté imigranty přišlo podpořit několik desítek lidí se srdíčkovými transparenty.

Na tomto videu jsou záběry z dnešního odpoledne. Dav nespokojených Švédů skanduje “paraziti”.

Mainstreamová media, která o této demonstraci informují, neváhají všechny tyto lidi označit jako neonacisty. Viz například zde , i když je ze záběrů zcela zřejmé, že jde jen o nespokojené lidi všeho věku.

A dále popisují, že se chystají veliké protidemonstrace klasických protirasistických uskupení na podporu migrantů, avšak těchto podporovatelů dorazila zatím jen hrstka

Komentáře

komentáře