Další případ sexuálního obtěžování dětí v rakouském bazénu

0

Nejnovější incident sexuálního obtěžování, ve kterém figuruje imigrant a malé dítě, se stal tuto sobotu ve Vídni v bazénu v Hütteldorfer Bad. Syřan (42) zde měl přistoupit ke dvěma desetiletým dívkám, které zrovna chtěly sjet po klouzačce, a jednu z dívek chytil za zadek. Dívky se vyděsily, a rychle sjely po skluzavce od muže pryč a běžely za matkou jedné z nich.

Matka šla okamžitě za manažérem koupaliště, který ji ale vysvětlil, že bude těžké volat policii, když půjde jen o tvrzení proti tvrzení. Na koupališti nebyly žádné kamery, které by čin zachytily.

Žena se ale nevzdala, a ačkoliv bazén opustily, zavolala policii, a čekali venku, než Syřan vyjde. Tam ho poškozená dívka okamžitě poznala a policie muže zadržela. Muž byl odvezen do cely, kde strávil celý víkend, protože nebyl k dispozici tlumočník. Policie se jej chystá obvinit.

Bazény v Německu a v Rakousku se již staly dějištěm mnoha takových útoků. Tento poslední patří k těm mírnějším, přesto jde o problém, který je pro obě země novinkou, která výrazným způsobem omezuje trávení volného času malých dětí. Rodiče je nyní musí hlídat daleko přísněji, než to bylo obvyklé dříve.

Komentáře

komentáře