Herec James Woods mluví o svém bojkotu v Hollywoodu kvůli podpoře Trumpa

0
James Woods

Herecký veterán, který kdysi zazářil s Robertem de Nirem v gangsterce Tenkrát v Americe, je na internetu hlasitým podporovatelem Trumpa a jeho politiky. Nyní otevřeně promluvil, jaké to je být pravičák a konzervativec v hyper levicovém Hollywoodu.

Woods se přiznal, že nebyl vždy pravičák. Dlouho volil Demokraty, ale jen do doby, než Bill Clinton čelil skandálu kvůli svému lhaní. “Tehdy každý Demokrat bez výjimky za tím podvodníkem stál. A to byl pro mě konec.”

Vysvětluje, že zatímco levice stále mluví o 50. letech, kdy byli skuteční nebo domnělí příznivci komunismu, se kterým byly Spojené státy ve studené válce, vyhazováni z práce, a levicově orientovaní herci si nezahráli, dnes je situace opačná, a pronásledovaní jsou herci s pravicovými názory.

Woods zastává všechny pozice, které jsou pro americkou levici nepřijatelné. Podporuje Trumpa, je proti plánovanému rodičovství, podporuje držení zbraní, a je kritický vůči těm Američanům, kteří Ameriku nenávidí. Tvrdí, že v Hollywoodu je pravičáků dost, ale bojí se o svou kariéru. To, že se Woods nebojí, je ovlivněno tím, že svůj status být na černé listině přijal, a jak vtipně dodává, v 80. letech nakoupil akcie Apple, a o živobytí nemá strach.

Další herec, který má k tématu útlaku pravičáků v Hollywoodu co říct, je Dean Cain, který se proslavil v seriálu o Supermanovi.

V rozhovoru řekl, že podpora Trumpa se v zábavním průmyslu okamžitě setká s nenávistnou reakcí.

“Říkají nějaké věci, a předpokládají, že s nimi budete souhlasit na sto procent,” řekl Cain v rozhovoru pro Fox News v show Tuckera Carlsona. “Prezident je nácek,” a já říkám ‘Ne, nevěřím, že je nacista, nevěřím, že je rasista’ a dívají se na mě, jako bych spadl z Marsu.”

Cain říká, že s hledáním práce nemá problém, protože je zavedený herec. “Ale jsem si jistý, že je mnoho lidí, kteří nejsou šťastní pro to, co říkám. Méně známí herci by problémy určitě mít mohli.”

Komentáře

komentáře