Bývalá členka Pussycat Dolls, Kaya Jones, podporuje Trumpa, a natočila nový klip

0
Instagram Kaya Jones

V americkém hudebním a filmovém průmyslu není mnoho těch, kdo by se otevřeně hlásili k podpoře Trumpa. Důvodem je netolerantní postoj levice, která showbusinessu dominuje, vůči, jak rádi píšeme, všemu, co je “napravo od Michaela Moora.”

Někteří si možná pamatují, jakou vzbudilo hysterii, když se na vyhlášení cen Grammy objevila zpěvačka Joy Villa v šatech, na kterých bylo heslo Trumpovy kampaně “Make America Great Again.” Tenhle výstup ale zpěvačce i přes protesty svých kolegů vyšel. Její singl následující den vylétl na první místa hudebních žebříčků, což ukázalo, že svět filmového a hudebního průmyslu není totéž, co skutečný svět.

Jednou z dalších zpěvaček, která se ke Trumpovi otevřeně hlásí, je bývalá zpěvačka populární dívčí kapely The Pussycat Dolls, Kaya Jones. Ta se k němu přihlásila po vystoupení Villy na Grammy a veřejně ji poděkovala za inspiraci nebát se projevit své politické názory.

Kaya popisuje svou zkušenost se zaslepenci, kteří showbusinessu vládnou:

“Ve chvíli, kdy jsem vystoupila jako pravičák, tak téměř každý v Hollywoodu reagoval jako, ‘Co se s tebou stalo? Proč to děláš? Zbláznila si se?'” Vzpomíná. “Řekla jsem, že jsem vždy byla křesťanka, jen vy o Kristu nechcete slyšet. Nechcete slyšet o mně. Nechcete slyšet, že mi záleží na našich vojácích. Prostě nechcete.

“Dokud to zapadá do jejich názorových stereotypů, je pro ně všechno fajn. Ale jak začnete mluvit, a jste tím, kdo jste, nesnesou to.”

Komentáře

komentáře