Azylanti obsadili park v malém německém městě a vyhodili z něj ženy a děti

0

Mladí žadatelé o azyl obsadili dětský park ve východoněmeckém městě Ebersdorf, odkud vyhodili maminky s dětmi a terorizují místní obyvatele.

Park, který byl oblíbeným místem pro hry rodičů a jejich dětí, je nyní Němcům nepřístupný. Podle místních azylanti park obsadili a pro Němce je nyní nebezpečné do něj vstupovat. Informoval o tom německý list Tag24.

“Azylanti pijí alkohol, rvou se, útočí a řídí auta. Své děti tam nenechám,” říká jedna z matek a dodává: “Chtěli bychom ten krásný park používat znovu beze strachu.”

Tato matka se svým dítětem už do parku nechodí

Další matka potvrzuje, že do parku přestala s dětmi chodit, a raději jdou kamkoliv jinam.

Paradoxně na okraji parku stojí stánek s kebabem, který vlastní imigrant Fayik Sahin, a i on si stěžuje, že imigranti ze severní Afriky přinesli do Ebersdorfu strach.

Policie přiznává, že park se stal útočištěm žadatelů o azyl, kteří zde pijí alkohol. Úřady od začátku roku evidují 14 trestných činů včetně sexuálního napadení, vyhrožování a napadení. Zatčeno bylo celkem deset azylantů.

Malé město, které má jen 6500 obyvatel, ale není jedinou venkovskou komunitou, která se s přílivem uprchlíků musí vyrovnat. Městečko Peine v Dolním Sasku nedávno zažilo, jak zde velká skupina azylantů skandovala “Allahu Akbar” a útočila na místní a ničila majetek.

V březnu zase ve městečku Bad Sobernheim azylanti vypáčili vchod na staveniště, kde ukradli nářadí a s tím pak napadali místní.

Němečtí “odborníci” doporučují posílání imigrantů do malých měst, kde mají nahradit klesající populaci. V malých městech se prý také lépe integrují.

Komentáře

komentáře