Herečka Jennifer Lawrence o hurikánech: “Příroda se nám mstí za Trumpa.”

0
Screenshot

Z ostudy kabát si ušila americká herečka Jennifer Lawrence, kterou známe například ze série Hunger Games, když v médiích spekulovala, že současné hurikány jsou trestem Matky přírody Americe za to, že zvolila Trumpa. Lidé se jí teď smějí.

V rozhovoru pro britskou stanici Channel 4 o jejím novém filmu se debata rychle stočila k politice. Poté, co s moderátorkou probrali údajnou nerovnost platů mužů a žen se moderátorka Lawrence zeptala na změny klimatu a politické klima v USA.

“Myslím, že když se režiséra filmu (Mother!) zeptali, proč je tak temný, řekl, že je šílený čas být naživu. Mnoho lidí v Americe cítí, že přichází konec našich dní.

“Je to strašidelné. Víte, ten nový slovník, který se teď utváří, ani jej nepoznávám. Také je strašidelné vědět, že klimatické změny jsou způsobené člověkem, a my to ignorujeme a jediný hlas, který máme, je skrze volby,” řekla Lawrence.

“Nedávno jste volili jako země,” reaguje moderátorka.

“Volili jsme, a bylo to velmi znepokojivé,” odpovídá Lawrence a naznačuje, že mezi hurikány a volbou Trumpa existuje přímé spojení. “Víte, sledujete ty hurikány, a je to těžké, zvlášť, když děláte promo pro film, necítit, že jde o hněv Matky přírody.”

Legraci z Jennifer Lawrence si už stihl ve svém klasickém videu udělat i Joseph Paul Watson.

Komentáře

komentáře