Lesbický pár dostal 20 let za týrání dítěte

0

Lesbický pár, který svého pětiletého syna roky týral a bil, že chlapec ve svém věku prodělal už dva infarkty, byl odsouzen ke 20 letům vězení.

Policie v americkém městě Muskogee ve státě Oklahoma zatkla chlapcovou biologickou matku Rachel Stevens a jeho “nevlastní matku” Kaylu Jones za to, co doktoři označili za měsíce trvající surové bití.

Policie se do případu vložila ve chvíli, kdy bylo dítě převezeno z kliniky v Muskogee do nemocnice v Tulse, kvůli lézím, které se mu vytvořily na tváří po sérii záchvatů. Ale když se dostal do Tulsy, doktoři pojali kvůli rozsahu jeho zranění podezření a rozhodli, že byl týrán a ne jen nemocný, jak tvrdil lesbický pár.

Obě ženy měly ještě tu drzost, že vytvořili na crowdfundingové stránce GoFundMe kampaň prý na lékařskou péči pro chlapce.

Poté, co lékaři vynesli svůj verdikt, policie pár zatkla, a obvinila jej.

Dokumenty od soudu odhalily, že dítě policie řeklo o tom, jak bylo často svázané izolační páskou, na delší dobu zavřené do malé místnosti, a že ženy jej často bili. Někdy i páskem. Jeho vlastní matka mu prý jednou rozdrtila ruku kladivem a nevlastní “matka” jej opakovaně kopala do břicha, až začal krvácet.

Soud je dnes odsoudil ke 20 letům žaláře.

Komentáře

komentáře