Dánský premiér: Dánsko musí být hermeticky uzavřeno před migranty, co chtějí žít z našich daní

0
Dánští muslimové

Dánský premiér slíbil celonárodní zásah proti “paralelním společnostem,” kde imigranti žijí na úkor státu a nesnaží se integrovat.

“Dánsko by mělo být otevřené těm, kdo mohou a budou pracovat,” řekl Lars Løkke Rasmussen a dodal, že statní hranice “by měly být hermeticky uzavřené těm, kdo (pracovat) nechtějí.”

Premiér na shromáždění své strany v sobotu řekl, že ačkoliv vláda udělala dost pro omezení masové migrace, nyní musí bojovat s existencí ghett, ve kterých jejich obyvatelé odmítají dánské hodnoty a “nerespektují ani se nepodílejí na naší demokracii.”

Dodal, že Dánové musejí být více obezřetní a lépe si vybírat, komu udělí občanství.

“V minulosti jsme dávali dánské pasy některým lidem, kteří se nechovali dánsky,” řekl premiér na shromáždění.

“Pokud nezaútočíme na paralelní společnosti a kontra-kultury, které jsou v nich, riskujeme, že se sentiment veřejnosti proti cizincům obrátí.

“To by se nemělo nikdy stát. V budoucnosti budeme pasy vydávat lidem, kteří si zvolili, že do Dánska chtějí patřit.”

Premiér oznámil zřízení komise, která vypracuje plán na boj s paralelními společnostmi a prohlásil, že stát se nebude bát bojovat s problémy přímo.

Stát prý přitvrdí ve vztahu k muslimským školám a také zakáže islámské závoje. Podle premiéra jde o dobrý signál celé populaci, že “když žijete v Dánsku, dodržujete dánské normy a tradice.”

Komentáře

komentáře