Na Kanárských ostrovech zatkli čtyři Maročany pro znásilnění turistky

0
Puerto Rico

Čtyři Maročané, kteří postupně znásilnili turistku, byli zatčeni v oblíbeném letovisku na Kanárských ostrovech.

Oběť policistům řekla, že byla znásilněna jedním mužem v nákupním centru v Puerto Rico na jihu ostrova a když se ji pokoušel znásilnit druhý muž, tak utekla.

Jenže policisté ze záznamů z kamer zjistili, že byla znásilněna celkem čtyřmi muži, kteří se na ní vystřídali. Pátý muž se objevil až hodinu poté, kdy ještě stále ležela bezmocně a sotva při vědomí na zemi.

Policie tvrdí, že imigranti, z nichž někteří byli v zemi nelegálně, využili toho, že byla opilá. Není jasné, kdo všechno ji znásilnil, protože kamery neukazují vše.

Mluvčí policie oznámil: “Čtyři Maročané ve věku mezi 26 a 32 lety byli zatčeni pro podezření ze sexuálního útoku v nákupním centru na jihu Gran Canaria.

“Vyšetřovatelům se podařilo získat záznam z kamer, který ukázal, že trápení oběti bylo horší, než si myslela, a že na ní zaútočilo pět mužů.

“Policisté objevili důkazy, které ukazují, že prvnímu útočníkovi se oběť, která byla pod vlivem alkoholu, podařilo izolovat, a i když ukazovala a říkala, že nechce sex, násilím jí přemohl.

“Po této první epizodě se na ženě vystřídali další tři muži, kteří využili množství alkoholu, které žena vypila.

“Poté jí nechali ležet déle než hodinu na zemi, než se objevil pátý muž, kteří se tak jako ostatní snažil ženu sexuálně zneužít, ale ta přišla k vědomí a s mužem déle než dvě minuty zápasila, než se jí podařilo utéci.”

Puerto Rico je velmi oblíbené letovisko a říká se, že je jedním z nejslunečnějších míst na Gran Canaria.

Komentáře

komentáře