Deset bodů, kterými nová rakouská pravicová koalice změní Rakousko a zastaví migraci

0

Rakousko dostane k Vánocům krásný dárek. Novou vládní koalici složenou z patriotů z FPÖ a zmoudřelých lidovců z ÖVP, kteří pochopili, že pokud Rakousko nebude rakouské, země se změní mimo jejich kontrolu.

Následujících deset bodů je jako deset kroků, které koalice může k obnově Rakouska podniknout.

1. Okamžitá ochrana hranice ze strany police a armády – v roce 2015 přes rakouské hranice prošlo přes milion ilegálů. Aby se situace již nikdy neopakovala, Rakousko obnoví kontroly na svých hranicích.

2. Zpřísnění práva na azyl – Rakousko přepracuje současná pravidla, za jakých podmínek může člověk v zemi dostat azyl, a zpřísní je.

3. Deportace kriminálníků – Něco, co FPÖ požadovala už dlouho, a co se nyní s podporou ÖVP může povést.

4. Žadatel o azyl, který jezdí na výlety do vlasti, ztratí na azyl nárok – Jsou známé případy, kdy žadatel o azyl během vyřízení žádosti odjel na čas domů. V takovém případě nemůže mít na azyl nárok.

5. Dočasná ochrana – Udělení azylu nebude znamenat automatický pobyt, ale jen dočasnou ochranu, kterou Rakousko žadateli poskytne.

6. Kontrola neziskovek – Jak říká budoucí kancléř Kurz, neziskové šílenství musí skončit. Očekává se, že o peníze přijde mnoho proimigrantských neziskových organizací, které si díky socialistům v minulosti udělaly ze státu dojnou krávu.

7. Podpora rakouských organizací – Namísto podpory cizího půjdou státní peníze na podporu klubů a spolků propagujících rakouský způsob života. Ať už půjde o kluby lidového tance, nebo dobrovolné hasiče, podpora nyní půjde těm, kdo zachovávají rakouské národní hodnoty.

8. Omezení benefitů pro imigranty – Sáhnout imigrantům na peníze je spolehlivý prostředek, jak jim Rakousko znechutit. Touto cestou již jde Horní Rakousko a funguje to.

9. Benefity v naturáliích – Způsob, jakým se oddělí ti, kdo pomoc skutečně potřebují od ekonomických migrantů.

10. Přezkoumání práce médií – Na tom, v jaké situaci s migranty se Rakousko ocitlo, mají velký vliv média. Nová rakouská vláda by proto mohla přesunout peníze od takových médií k médiím podporujícím rakouské hodnoty.

Komentáře

komentáře