Syřan v berlínské zoo znásilnil poníka

0

Policie zatkla 23-letého Syřana, který měl údajně v dětské zoo znásilnit poníka. Jeho čin sledovali šokovaní návštěvníci, kteří si jej vyfotili, a foto předali policii.

K incidentu došlo v pátek odpoledne na dětské farmě v prostorách Goelitzer Park. Muž byl spatřen dětskou chůvou, která byla v parku s dítětem.

“Má chůva byla v Goelitzer Park s naším synem, když si všimli muže, který vykonával sexuální akt na poníkovi,” řekla žena pro berlínský Morgenpost, a dodala, že chůva informovala zaměstnance parku, ale nechce o incidentu mluvit, protože to pro ní bylo příliš traumatizující.

Zaměstnanec zoo novinám řekl, že chůva udělala fotografii, a okamžitě informovala zaměstnance parku, kteří zavolali policii. Když si muž všiml, že byl viděn, ze zvířete slezl, a zmizel v parku.

Zaměstnanci zoo jej ale našli, a zadrželi jej, než se mu podařilo utéci úplně. Pak jej předali policii.

Ta potvrdila, že 23-letý Syřan je podezřelý z týrání zvířat a veřejného pohoršení. Za to mu hrozí až tři roky vězení nebo pokuta.

Dětská zoo je oblíbená zejména u mladých rodin s dětmi. Park zde má dva poníky, dva osly, několik ovcí a koz a také kuřata, kachny a králíky.

Zaměstnanci zoo jsou incidentem velmi zklamaní a doufají, že nezanechá trvalý dojem na reputaci parku.

Zmíněný Syřan se již podle provozovatelů zoo nesmí do její blízkosti přiblížit. Je to prý poprvé, kdy se něco podobného stalo.

Komentáře

komentáře