Trump dostal tři černé basketbalisty z čínské basy. Otec jednoho z nich mu za to odmítl poděkovat.

0
Foto Getty

Před týdnem jsme informovali o třech černých amerických basketbalistech, kteří při turnaji v Číně kradli v luxusním obchodě. Čínské zákony jsou celkem přísné, a tak jim hrozilo, že jim to neprojde lehce. Podle médií jim hrozilo až 10 let vězení. K jejich štěstí byl v té době v Asii jejich prezident, Donald Trump, a za hříšníky se přimluvil přímo u čínského prezidenta.

Ten v rámci dobrých vztahů zařídil jejich propuštění a trojice sportovců se mohla vrátit do USA. Ale jak to tak bývá, každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Když se novináři v Americe ptali otce jednoho z provinilců, jestli chce Trumpovi poděkovat, ten odpověděl: “Komu?” A spustil, že Trump pro jeho syna nic neudělal. A že se prý každý snaží, aby to vypadalo, že Trump jeho synovi pomohl.

Kromě toho pak otec basketbalisty Balla začal celou věc zlehčovat. Prý se z toho dělá velká věc, přitom o nic nešlo. Nějaká krádež. On prý v Los Angeles viděl mnohem horší věci. A prý jeho syna nemají hodnotit podle jedné krádeže, protože je to velký charakter.

Jenže když vyděláváte dost slušné peníze a ještě máte potřebu krást v obchodě, o velikosti vašeho charakteru to moc dobrého nevypovídá.

Je jasné, že Trump si drzost pana Balla staršího nenechal líbit, a na Twitteru mu poslal peprný a jasný vzkaz.

“Teď, když jsou tři hráči basketbalu zpět z Číny a zachránění od mnoha let ve vězení, LaVar Ball, otec LiAngela, nepřijímá, co jsem pro jeho syna udělal, a že krádež v obchodě není nic hrozného. Měl jsem je nechat ve vězení!

Komentáře

komentáře