Video: Okamura řekl, že Evropa je dnes v největším ohrožení od konce Druhé světové války

0
Tomio Okamura, foto Facebook

Na dnešní celostátní konferenci politické strany SPD, které se účastnil i prezident Zeman, vystoupil předseda strany Tomio Okamura s projevem, který se zčásti týkal toho, kdo by měl být dalším českým prezidentem, a zároveň se vyjádřil k současné situaci v Evropě.

V otázce prezidentských kandidátů Okamura zdůraznil, že nechce, aby na Hradě seděl někdo, kdo bude razit trend “odnárodňování a podřízenosti bruselské multikulturní lobby.” Aby tam nebyl člověk bez názoru, jehož jediným programem je “nebýt Zeman.”

Na Hradě by měla podle Okamury být “silná osobnost, která umí a bude hájit svou vlast a svůj národ.”

Pak se vyjádřil k současné situaci v Evropě, která je podle něj v největším ohrožení od Druhé světové války. Zmínil i to, čem Středoevropan nedávno psal, tedy fakt, že i kdyby se nyní příval migrace zastavil, mnoha evropským zemím hrozí obrovský nárůst muslimské populace, která například ve Švédsku může být v roce 2050 až třetinová.

Mluvil o postupném potlačování oslav Vánoc v Evropě a vymazávání křížů. A také o exodu Židů z Evropy, který je největší od nástupu nacistů ve 30.letech. A konečně o pár let trvajícím výjimečném stavu ve Francii kvůli “muslimům”.

Evropa podle Okamury stojí nad propastí a každý hlas, který se postaví na obranu evropské civilizace, je nesmírně důležitý.

Nakonec vysvětlil, že SPD není protievropská strana. Je to prý přesně naopak. Jedním z cílů hnutí je totiž boj za Evropu a evropskou civilizaci. Což byla docela trefa, protože je třeba rozlišovat Evropu a EU, což není totéž, a na to Tomio Okamura jistě narážel.

Komentáře

komentáře