Video s chlapcem, který se stal obětí šikany, vyvolalo v Americe obří vlnu solidarity

0

Internetem letí video s malým chlapcem z Tennessee jménem Keaton Jones, kterého se jeho máma na videu ptá, co se mu ve škole stalo. Chlapec pláče a říká, že ho ve školní jídelně napadli a smějí se mu pro to, že má velký nos, a říkají mu, že nemá žádné kamarády. Keaton na videu říká, že lidé jsou různí a není to jejich chyba a nepotřebují, aby je za to někdo kritizoval. A také říká, že i když je to zlé, věří, že jednoho dne to bude dobré. Teď mu chce celá Amerika dokázat, že kamarády má.

Herečka Patricia Arquette napsala, že by chtěla mluvit s ředitelem školy a Keatonovi vzkázala, že je fajn.

Hráč Tennessee Titans Delanie Walker Keatonovi vzkázal, že má pro jeho rodinu lístky na příští zápas, a že jej tým čeká na stadionu.

Své vzkázala i americká televizní hvězda Todd Chrisley, který by si s ředitelem školy chtěl také promluvit.

Fotbalista Antonio Cromartie Keatonovi vzkázal, že je krásný a že je tu pro něj, kdyby potřeboval.

Sean Hannity, který má nejsledovanější show na Fox News, má pro Keatona a rodinu letenky do New Yorku a chce je ve své show.

Majitel UFC Dana White, který video s Keatonem sdílel na Facebooku, jej chce pozvat do Las Vegas a ukázat mu svět bojových sportů.

A tak by se dalo pokračovat dál. Vždy, když si myslíme, že svět je špatné místo a lidé ztracení, ukáže se, kolik lidí má v sobě dobré srdce.

Komentáře

komentáře