Britské ministerstvo zdravotnictví se ptá desetiletých dětí, zda jsou spokojené se svým pohlavím

0

Britské ministerstvo zdravotnictví v současné době provádí průzkum, ve kterém se ptá desetiletých dětí, zda jsou “spokojené se svým pohlavím a zda se považují za chlapce, dívku nebo něco “jiného”.

Zatímco dříve tento dotazník zkoumal výšku, váhu a zdraví žáků, dnešní dotazník se desetiletých ptá na otázku: “Cítíte se uvnitř stejní, jako je pohlaví, se kterým jste se narodili?”

Děti mají také v dotazníku možnost zaškrtnout kolonku “jiné” v dotazu na jejich pohlaví.

Rodičům byla dána možnost své děti nenechat dotazník vyplnit. Ministerstvo ale sdělilo, že vyplnění dotazníku pomůže “navrhnout lepší způsoby k pochopení a podpoře” dětí, které mohou být zmatené ohledně svého pohlaví.

Lyndsey Simpson, matka, jejíž desetiletá dcera se průzkumu účastnila, deníku Telegraph řekla: “Nechci, aby mé dceři někdo dával do hlavy myšlenky, že nemusí být spokojená se svým pohlavím.

“Jedna věc je, pokud se tak už cítí, ale pokud ne, chcete, aby byly po zbytek svých životů nešťastné?”

Průzkum také odsoudila strana UKIP, jejíž mluvčí David Kurten řekl, že desetileté děti jsou příliš mladé na dotazníky propagující “nevědecké a okrajové ideologie oblíbené trangenderovými aktivisty,” které přivedly děti mladší 16 let na operace, které mohou způsobit nezvratné změny.

Anglie je kultem transgenderismu posedlá a Středoevropan o tom již několikrát informoval. Například v souvislosti s žalobou na školu, která děti tlačí do transgenderových rolí. Nebo s učitelem, kterému hrozí vyhazov, protože žáka oslovil špatným zájmenem.

Komentáře

komentáře