Oběti požáru ve věžáku Grenfell prý zahynuli v “židovském rituálu”, tvrdí aktivistka

0

Sedmdesát jedna lidí, co zahynulo během neštěstí ve věžáku Grenfell prý “uhořelo zaživa při židovském rituálu,” tvrdí aktivistka, která pracuje s pozůstalými.

Podle listu Times Tahra Ahmed řekla novinářům, požár v jihozápadním Londýně byl “holocaust” a sdílela svůj názor, že za tragédii jsou odpovědní Židé.

“Podívejte se na živý přenos lidí, kteří jsou chyceni v infernu s plameny kolem nich. Byli upáleni za živa v židovském rituálu.

“Grenfell je vlastněn židovským developerem stejně jako Dvojčata.” A spekuluje, že za požárem v drahé rezidenční čtvrti stojí společnost Goldman Sachs.

Noviny ale upozorňují, že věžák Grenfell je ve vlastnictví obce a Goldman Sachs v nemovitosti nemá žádný podíl. Naopak společnost pozůstalým věnovala 100 beden dětského oblečení a knih a dorovnala příspěvky, které mezi sebou vybrali její zaměstnanci.

Mark Gardner z londýnské židovské komunity na slova Tahry Ahmed zareagoval: “Popisovat tragédii v Grenfellu jako židovský rituál je nové dno groteskního antisemitského rasismu.

“Horší ale je, že se přeživší musejí vyrovnat s realitou, že jedna z těch, kdo tvrdí, že jim chce pomoci, se zdá být motivována čistou nenávistí k Židům.”

Není to poprvé, co se Tahra Ahmed dostala do hledáčku hlídačů antisemitismu. Na Facebooku už předtím psala, že Hitler a Němci se stali obětí židovské konspirace, která chtěla Německo zničit.

Komentáře

komentáře