Afghánskému “dítěti”, které vraždilo v Německu, je ve skutečnosti 33

0

O Afghánci Husseinu Khavarim, který v Německu zavraždil studentku Marii Ladenburger, psal Středoevropan už několikrát. Naposledy v souvislosti, že tomuto podle svých slov dítěti je podle lékařského testu nejméně 25 let. Nyní se však ukázalo, že je mnohem starší, informuje německý Welt.

Jeho otec, který žije v Íránu, byl telefonicky spojen se soudem, a vypověděl, že Khavari se narodil v lednu 1984. Což znamená, že mu v lednu bude 34 let, tedy dvakrát víc, než při svém zadržení tvrdil.

Analýza jeho chrupu už prokázala, že mu je mezi 22 a 29 lety a tato analýza tvrdila, že je přesná na 99,7 procent. Ústav, který chrup zkoumal, se přiklonil k věku 25 let.

Nyní je jisté, že kombinace lékařských důkazů a svědectví imigrantova otce by mohlo soudu stačit, aby odmítl tvrzení o tom, že byl Khavari v době vraždy mladistvý. Jeho trest by tak měl být mnohem přísnější.

Khavari německou studentku Marii zavraždil, když ji v noci v německém Freiburgu zastavil na ulici, kudy se na kole vracela domů, a srazil k zemi. Poté ji zacpal ústa a odvlekl k blízké řece, kde ji uškrtil, již mrtvou znásilnil, a nakonec hodil do vody.

Video od soudu ze září tohoto roku:

Komentáře

komentáře