EU je pro Evropu existenční hrozbou, padlo v sobotu na pražské konferenci

0
Foto Instagram Geert Wilders

Národovečtí evropští politici, kteří se v pátek a v sobotu sešli v Praze, vyzvali k jiné formě spolupráce mezi evropskými národy, než je Evropská unie.

Volný pohyb osob a zboží může být zachován, aniž by nad ním museli bdít globalisté z Bruselu. Suverénní evropské národy mohou spolupracovat i bez EU. Takové jsou východiska konference za Evropu suverénních národů, která se konala v sobotu v pražském Top Hotelu.

Kromě pořádajícího Tomia Okamury pozvání přijal například holandský politik Geert Wilders nebo předsedkyně Front National Marine Le Pen.

Wilders prohlásil, že Holandsko by mimo EU bylo mnohem bezpečnější a prosperující zemí. Také naší zemi pogratuloval, že jsme se odmítli sklonit před požadavkem Bruselu na distribuci neevropských imigrantů i do České republiky podle tzv.kvót. “Za 30 až 50 let bude Česká republika obklopená zeměmi, které budou mít 20 procent muslimské populace. To je jako by se Česká republika stala pásmem Gazy. Musíme masové migraci zabránit, i když by to mělo znamenat stavbu zdí.”

Podobně s novináři mluvila i Marine Le Pen, která mluvila o odporu účastníků vůči masové migraci a Evropské unii, která Evropu zabíjí.

“Evropská unie je nešťastná organizace, která náš kontinent vede do záhuby skrze naše zředění migranty, popřením našich vlastních zemí a vyprázdněním naší vlastní diverzity.”

Proti setkání burcovala i krajní levice a tvrdé jádro zastánců EU, ale i přes mobilizaci na internetu a sympatizujícím článkům v novinách, které přesně popisovaly kdy a kde se jejich protest bude konat, šlo o naprosté selhání. V pátek se podle živého vstupu ČT sešlo sotva pár desítek nejzarputilejších, v sobotu pak bezzubá demonstrace čítala jen pár set účastníků.

Comments

comments