Levicoví studenti v Kalifornii strhali plakáty na počest dívky zavražděné ilegálním migrantem

0

Levicoví studenti na University of California v Sand Diegu strhli plakáty s tváří Kate Steinle, kterou v San Franciscu zavraždil ilegální imigrant. Středoevropan informoval zde a zde.

Ale místo jejich potrestání za porušení práv vztahujících se ke svobodě slova školní úřad vyšetřuje studenta, který plakáty vylepil kvůli “předsudkům”.

O případu informuje College Fix:

“Večer 7.prosince Gregory Lu vyvěsil 150 plakátů se smějící se tváří Kate Steinle se slovy ‘Ona měla také sny¨ po celém kampusu na místech, kde studenti obvykle vyvěšují letáky.

Gregory Lu

O čtyři dny později vyšetřovatel Úřadu pro prevenci harašení a diskriminace poslal Lu email, ve kterém jej žádá, aby se s ním setkal.

‘Náš úřad obdržel zprávu o incidentu a rád by si s vámi domluvil schůzku, kde bychom to mohli probrat. Máte tento týden čas na osobní nebo telefonickou schůzku?’ Stojí v emailu.

Lu, který mezitím kontaktoval svého právníka, si je jistý, že vyšetřování má souvislost s plakáty. Ty byly všechny strženy, protože Lu byl při jejich lepení sledován levicovými studenty.

Vylepení plakátů sponzorovala nová studentská skupina Right Wing West, které je Lu členem.

Right Wing West také zveřejnila video levičáků, kteří plakáty se Steinle strhávají.

Buňka levice na univerzitě plakáty odsoudila v prohlášení na Facebooku, kde je označila za “rasistickou propagandu”, která útočí na “studenty bez dokumentů”. Plakáty prý chtějí vyvolávat rasovou nenávist a vytvářejí pocit hrozby a strachu a vybízejí k násilí.

Komentáře

komentáře