Ve Vídni přes Vánoce zbiti tři policisté. Čečenci zlomili policistce ruku

0

Na Štědrý den došlo ve Vídni ke zranění tří policistů a jedné policistky. Během rvačky v baru byli zbiti policisté, ženu v uniformě napadli na trhu.

Policie byla přivolaná k roztržce vyvolanou čtyřmi muži na vánočním trhu. Policisté se snažili rvačku uklidnit, ale čtveřice rváčů se do nich okamžitě pustila. Nejdříve slovně a pak i fyzicky. Rvačku odnesla policistka, která se zlomenou rukou skončila v nemocnici. Její kolegové mezitím útočníky zatkli. Byli to čtyři lidé čečenské národnosti ve věku 19 až 30 let, píše Krone.

K jinému útoku, kterého se účastnili čtyři muži z Čečenska, Georgie a Afghanistánu, došlo v baru blízko vídeňské železniční stanice. Čtveřice zde ve dvě hodiny v noci v bojové náladě napadla jednoho z hostů, a když mu přišel další host na pomoc, zbili i jeho. Jeden z nich mezitím ostatní hosty ohrožoval nožem.

Když se na místě objevila policie, agresoři se pustili do nich. Jeden policista skončil se zraněným ramenem, druhý utrpěl zlomeninu nosu. Třetí dostal zásah kolenem do krku a nejdřív nepociťoval žádné problémy a zásah dokončil. Po chvíli se ale zhroutil na zem v bezvědomí a musel být převezen do nemocnice.

Veselé Vánoce z Vídně.

Komentáře

komentáře