Další skupinové znásilnění ve švédském Malmö

0
Foto: Patrick Persson

Ani pouliční patroly komunistické strany, ani doporučení policie (krátce na to odvolané) ženám, aby nevycházely samotné, nezabránilo již čtvrtému skupinovému znásilnění, ke kterému v Malmö v poslední době došlo

Stalo se ve čtvrtek v noci, a policie se k oběti dostala v pátek v 1 hodinu ráno. Policie znásilnění klasifikovala jako “surový zločin” a nese prý stejné charakteristiky, jako ty předchozí. Obětí je osmnáctiletá švédská dívka.

Policie oblast ve čtvrti Högaholm prohledává se speciálně vycvičeným psem. Oběť byla převezena do nemocnice, ale nemá žádná vážná zranění.

Jde o čtvrté skupinové znásilnění v Malmö za méně než dva měsíce. Pro rekapitulaci, první dívka byla znásilněna 4.listopadu po párty na severu města. Další o týden později na autobusové zastávce v centru města. A v polovině prosince došlo k zatím nejhoršímu znásilnění, kdy násilníci po činu, ke kterému došlo na dětském hřišti, dívku polili hořlavinou v oblasti podbřišku, a zapálili.

V posledním desetiletí se Malmö stalo imigrantskou pevností. Město zachvátila bezprecedentní vlna zločinu a o situaci ve městě informují i obvykle mlčenlivá hlavní média. Středoevropan situaci v tomto městě na jihu Švédska pravidelně sleduje a v archívu najdete dostatek informací pro udělání si obrázku, jaká situace ve městě panuje.

Komentáře

komentáře