Domů Pevnost Evropa Antifa ve Vídni podpálila auto identitáře Martina Sellnera

Antifa ve Vídni podpálila auto identitáře Martina Sellnera

0
Foto: Martin Sellner

Extremistická teroristická skupina Antifa ve Vídni údajně podpálila auto identitáře Martina Sellnera. Ten to tvrdí na sociálních sítích.

Zatímco byl Sellner na dovolené za svou přítelkyní a pravicovou bloggerkou Britt Pettibone v USA, Antifa měla před domem, ve kterém Sellner ve Vídni bydlí, podpálit jeho auto. V minulosti již podpálila auto jeho rodičů.

Sellner se k útoku již vyjádřil na videu.

A dále se vyjádřil i na Facebooku: “Útok je součástí celé série terorismu proti politickému disentu. Je to také zodpovědnost vlád, které roky ignorovaly problém politického extremismu, a levicového establishmentu, který se jasně nedistancoval. Vyzýváme vlastenecké aktivisty, aby pro naši zem pracovali jen mírumilovně. Pouze ti, kdo jsou špatní, používají tak nechutné prostředky. Je to poslední ošklivý závan roku 2017, který byl pro soudruhy neštěstím.”

Sellner je předním aktivistou identitářského hnutí v Rakousku. Stál také za projektem Defend Europe, který v létě blokoval lodě levicových neziskovek spolupracujících s pašeráky lidí ve Středozemním moři.

Komentáře

komentáře