Středoevropan v roce 2017

0

Nový rok bývá časem pro bilancování a Středoevropan nebude výjimkou. Shrňme si uplynulý rok se Středoevropanem.

První článek se zde objevil koncem ledna, ale Středoevropan se pořádně dal do práce až v březnu. A z webu, který začal z nuly docela rychle vyrostl. Za rok 2017 měl web 2 436 723 shlédnutí a navštívilo jej 1 337 842 lidí.

Za celý rok 2017 najdete na Středoevropanovi 2187 článků, které jsou až na několik výjimek prací jednoho člověka – mě. Pokud se na práci Středoevropana chcete podílet v tom duchu, ve kterém Středoevropan funguje, jste vítáni.

Nejčtenějším článkem se 49568 shlédnutími je článek Arab ve Švédsku znásilnil svou 14-letou spolužačku. Ve škole smí zůstat, protože je prý také oběť.. Na druhém místě je článek Na veřejnost uniklo video z popravy dvou humanitárních pracovníků v Africe, který má 31789 shlédnutí. A na třetím pak případ z Rimini, o kterém, tak jako o většině témat, informoval Středoevropan jako první – V italském Rimini ztloukli afričtí imigranti Poláka do bezvědomí. Jeho ženu pak znásilnili.

Baví vás i Středoevropanův Facebook, kde se blížíme počtu 13 tisíc fans. Na Facebooku sledujete populární videa s českými titulkami, se kterými Středoevropanovi pomáhá jeden dobrý člověk. Naše videa mají za rok 2017 1,7 milionů shlédnutí a můžete se na ně na všechny podívat zde. Jednoznačně nejpopulárnějším videem s téměř čtvrt milionem shlédnutí je toto video:

Děkujeme, že Středoevropana sledujete a věnujete mu přízeň. Děkujeme také všem, kdo pomáhají, aby Středoevropan rostl. Pokud to zatím neděláte, a chcete pomoci, můžete to udělat přes tento odkaz.

A na co se můžete těšit v roce 2018? Už teď v lednu, pokud nezradí technika, se připravte na Středoevropan TV. Ano, Středoevropan bude vyrábět vlastní pořady a bude se jednat o rozhovory se zajímavými lidmi na zajímavá témata. Zůstaňte na příjmu.

Komentáře

komentáře