Zpěvačka Lily Allen vystoupila proti anglickým dívkám zneužívaným pakistánskými gangy

0
Lily Allen. Wikipedia / Thesupermat

Popová zpěvačka Lily Allen prohlásila, že oběti muslimských pedofilních gangů “by byly znásilněny nebo zneužity někým jiným” kdyby tyto gangy v Británii nebyly.

Allen také v diskusi o muslimských sexuálních násilnících a migraci napsala, že je jistý druh násilníků, kteří napadají své nevlastní dcery a ve 100 procentech jde o “britské bílé”.

Nedávný průzkum protiextremistického think tanku Quilliam odhalil, že 84 procent členů těchto gangů je asijského původu. Zakladatel think tanku Maajid Nawaz přímo mluví o “britských jiho-asijských muslimech.”

Když byla Allen s touto realitou konfrontována, snažila se odvrátit pozornost na sexuální zločiny jiných, a trvala na to, že problém sexuálního zneužívání je tak špatný, že by oběti gangů byly napadeny, i kdyby gangy v UK neexistovaly.

“Ve skutečnosti je silná možnost, že by byly znásilněny a zneužity někdy někým jiným.” To odpověděla na dotaz jednoho uživatele Twitteru, který se jí zeptal, zda by mladé oběti byly zneužity, kdyby pachatelé nebyly vpuštěni do země.

Po vlně kritiky Allen zprávy smazala, svůj účet učinila soukromým a částečně se omluvila.

“Pokud jsou nějaké oběti zneužití a především dívky nebo ženy z Rochdale, které viděly můj tweet, a zasáhl je, omlouvám se, samozřejmě. Být schopna přijmout odpovědnost a omluvit se je silou, ne slabostí,” chvástala se.

V druhém tweetu už ale tvrdila, že druhý typ násilníků jsou ze 100 procent britští bílí muži, které popsala jako muže, co mají dvakrát za týden sex se svou nevlastní dcerou celé roky – sousedé, strýčci, zahradníci, knězi, manažéři fast foodů, co to dělají pořád a znovu.”

Komentáře

komentáře