Velice brutálně znásilnil ženu ve švédském hostelu. Soud jej otcovsky pokáral dvěma lety vězení.

0
Foto Google/Privat

Švédka byla znásilněna africkým migrantem, který pronikl do pokoje v hostelu v Gällivare, kde bydlela. Než začal soud, žena zemřela. O případu informuje server Fria Tider.

K šokujícímu incidentu došlo 20.srpna 2017 a k soudu došlo už v prosinci. Údajný násilník je devatenáctiletý migrant z Eritreje, který má ale na internetové seznamce uveden věk 22 let.

Podle svědků žena po znásilnění cítila bolest mezi nohami a měla otoky a odřeniny. Migrant jí znásilnil extrémně násilně. Udeřil jí do obličeje a lámal jí nohy.

Když ženu vyslýchala policie, řekla, že to udělal muž žijící ve stejném hostelu, což vedlo k migrantově zatčení.

Po znásilnění měla žena psychické problémy a bála se. Podle očitých svědků ji po oznámení útoku vyhrožoval africký přítel násilníka. Jiný svědek vypověděl, že žena se neodvažovala v hostelu dále zůstávat, protože se bála, že se Afričané vrátí a pomstí se.

Co je ovšem zajímavé, je rozsudek, který si Afričan nakonec od soudu vysloužil. Dostal dvouletý trest vězení a nemusí platit žádné odškodné, protože žena mezitím zemřela.

Ani nebude deportován, protože situace v jeho zemi je považována za nebezpečnou, ačkoliv v Eritrei nezuří ani hladomor ani válka

Komentáře

komentáře