Zemřel otec masové migrace do Evropy, Peter Sutherland

0
Peter Sutherland. Foto Wikipedia / Badzil

Peter Sutherland, přezdívaný otec globalizace a zastánce neomezené migrace do Evropy v neděli zemřel.

Sutherland byl klíčovým hostem v mnoha globalistických nadnárodních organizací, včetně Evropské komise, Světové obchodní organizace a Goldman Sachs International.

Jako zvláštní reprezentant OSN pro migraci v roce 2012 neslavně prohlásil, že Evropská unie by “měla dělat co může, aby podkopala smysl pro národní homogenitu v Británii a Evropě”, aby vydláždila cestu pro multikulturní společnosti.

“Spojené státy, nebo Austrálie a Nový Zéland jsou migrantské společnosti a proto se lépe přizpůsobují těm z jiných prostředí, než my, kdo se stále starají o náš smysl pro homogenitu a rozdíl od ostatních.

“A to je přesně to, co by Evropská unie, podle mého názoru, měla dělat.”

Tyto názory v tom samém roce zopakoval v článku pro Project Syndicate.

“Evropa čelí nepříjemné migrační situaci. Čelní politici, držení jako rukojmí xenofobními stranami, přijímají proti-migrační rétoriku, aby si získali vystrašenou veřejnost, zatímco ti narození v zahraničí jsou ve školách, městech a v zaměstnání odsouváni na okraj. Ale i přes vysokou nezaměstnanost na kontinentu příliš mnoho zaměstnavatelů postrádá pracovníky, které potřebují. Je nedostatek inženýrů, doktorů a sester stejně jako pomocné síly v zemědělství a pečovatelské službě. A Evropa nikdy nebude mít dost podnikatelů, jejichž ideje řídí ekonomiku a vytvářejí pracovní místa.”

Komentáře

komentáře