Bývalý Sorosův správce portfolia už čelí žalobě za znásilnění od čtvrté ženy

0
Howard Rubin s manželkou, foto Facebook

Již čtvrtá žena podala žalobu na bývalého správce Sorosova portfolia, Howarda Rubina, za to, že ji znásilnil ve svém apartmánu na Manhattanu, který si předělal na sexuální kobku, když během S&M hrátek ignoroval jejich smluvené “záchranné slovo” ananas, informují Fox News.

Žena, která ve své žalobě o 7 milionů dolarů požaduje anonymitu, se s Rubinem setkala skrze přítele v listopadu 2015.

V tomto mrakodrapu měl Rubin svou mučírnu. Wikipedia Jim Henderson

Jejich společný přítel mezi dvacetiletou ženou a šedesátiletým Rubinem domluvil schůzku na Manhattanu v Russian Tea Room. Ženě bylo řečeno, že dostane 2000 dolarů za večeři a drinky, a že nebude muset mít sex.

Rubin dívku zahrnul drahým pití a poté ji nechal podepsat smlouvu, ve které se zavázala, že pokud jejich vztah odhalí, může být souzena o finanční náhradu do 1 milionu dolarů.

Rubin pak dávku pozval do svého luxusního apartmá v Metropolitan Tower.

Zde ženatý Rubin dívce podal nápoj obsahující drogu a odvlekl ji do své kobky o velikosti 27 metrů čtverečních, která sloužila jako sexuální mučírna s provazy, různými hračkami, ale i zařízeními pro elektrošoky, tvrdí žaloba.

Dívka pak Rubinovi dovolila jí svázat poté, co jí měl vysvětlit, že bude hodný, a že má záchranné slovo, které vše zastaví – ananas.

Komentáře

komentáře