Přítelkyni šéfa britské UKIP vyhodili ze strany kvůli rasovým poznámkám na snoubenku prince Harryho

0
Henry Bolton a jeho přítelkyně Jo Marney. Foto Daily Mail

Britský Daily Mail zveřejnil komunikaci mladé přítelkyně šéfa britské strany UKIP Henryho Boltona, ve které se tato krásná modelka jménem Jo Marney svěřuje se svou nelibostí z budoucí členky královské rodiny – snoubenky prince Harryho Meghan. Její sémě prý pošpiní královskou krev. Američanka Meghan Markle je rasově smíšeného původu.

Bolton už čelí výzvám k rezignaci za to, že kvůli Marney opustil svou manželku a jejich dvě děti.

Daily Mail nyní zveřejnil zprávy, ve kterých Jo Marney píše, že “černá americká” snoubenka prince Harryho “pošpiní” královskou krev se “svým semenem” a vydláždí cestu “černému králi”. Také napsala, že by nikdy neměla sex s černochy, protože jsou podle ní špinaví.

Jejímu příteli nyní velmi reálně hrozí, že i on bude ve čtvrtek ze strany vyloučen. Konzervativní členská základna prý nelibě nesla fakt, že opustil rodinu, a poznámky jeho nové přítelkyně, kterými se oba vydali napospas oltáři nemilosrdné politické korektnosti, mu zřejmě nadobro zlomí vaz.

Jo nemůže Meghan přijít na jméno. V komunikaci, kterou Daily Mail zveřejnil, ji nazývá “malou hloupou nešlechtičnou” s “malým mozkem”, která je “černá”, “hloupá herečka, kterou nikdo nezná”. A dodala, že “toto je Británie, ne Afrika”.

V textových zprávách, které si posílala s bývalým (a zrádným) kamarádem, je nařčena z rasismu. Brání se, že “odmítání, aby jiné rasy a kultury ovládly tvou vlastní kulturu neznamená, že je nenávidí”. Jen prý nechce, aby její kultura byla ovládnutá. A Meghan jen prostě nemá ráda.

A obviňuje barevné rasy, že se pomalu snaží dostat nahoru. “Další na řadě bude muslimský premiér. A černý král.”

Na otázku svého nevěrného kamaráda, co je špatně s černými lidmi, odpověděla: “Jsou špinaví. Neberou mě, nevzrušují mě.”

Když ji Daily Mail ohledně komunikace konfrontoval, omluvila se, že nechtěla nikoho urazit, a že komunikace byla vytržená z kontextu. UKIP ji po zveřejnění zpráv okamžitě vyhodila, a sdělila, že strana nebude nikdy promíjet rasismus.”

Komentáře

komentáře