Azylant z německého dokumentu o lásce mladé Němky a Syřana, je salafista

0
foto kika.de

Před několika dny Středoevropan informoval o dokumentu německé televize ukazující romanci mladé Němky a jejího syrského přítele, který rozčílil německou pravici. Nyní vyšla najevo skutečnost, že Syřan je podle všeho radikálního salafistického vyznání.

Údajně devatenáctiletý Syřan Diaa je fanouškem německého radikálního islámského kazatele Pierra Vogela. Svědčí o tom několik “lajků”, které mu věnoval na Facebooku, informuje Kronen Zeitung.

Kromě obliby několika příspěvků tohoto nenávistného kazatele, se Diaa prý také vsadil, že se vypraví s Vogelem a ještě jedním radikálnějším kazatelem jménem Abul Baraa do Mekky.

Vogel, který si nechá říkat Abu Hamza, měl údajně přímo inspirovat patnáctiletou Safiu S., která byla odsouzena na šest let do vězení za pobodání policisty na vlakové stanici v Hanoveru před dvěma lety. Safia prý byla pod jeho vlivem už od svých sedmi let.

Diaa i jeho nezletilá přítelkyně Malvina prý požádali o policejní ochranu, protože prý obdrželi výhrůžky nejen od rozzlobených Němců, ale i od islámských extremistů, kteří Diuu prohlásili za “neislámského”.

Komentáře

komentáře