Německá SPD má recept na kriminalitu imigrantu = více imigrantů

0
screen shot

Alternativa pro Německo, konkrétně její poslankyně Nicole Höchst, která je v civilu učitelkou, při poslední příležitosti grilovala socialistickou ministryni Katarinu Barley.

Ve světle nedávné vraždy německé dívky imigrantem v Kandelu, a dalších útoků, se ministryně Barley zeptala, jaké konkrétní kroky hodlá ministerstvo provést pro ochranu dívek a pro jejich informovanost o nebezpečí útoků ze strany “žadatelů o azyl”.

Ministryně začala tím, že její ministerstvo chce chránit všechny dívky před všemi sexuálními útoky, tedy nejen těmi ze strany migrantů (potlesk ze strany SPD a smích ze strany AfD). Přiznává, že problémem může být macho kultura, ze které mladí imigranti pocházejí.

Pak ale začala mluvit o důležitosti sjednocování rodin, na což celá frakce AfD odpověděla smíchem. Tedy je prý třeba, aby za mladými migranty směly dorazit jejich rodiny, protože s mladými muži se lépe pracuje, když u sebe mají své matky a sestry.

V praxi by se jednalo o několikanásobné navýšení současného počtu migrantů v Německu, faktickou legalizaci jejich pobytu, a urychlení nahrazení německé populace populací cizí. To přeci ministryně Barley nemůže myslet vážně?

Video z německého parlamentu je v původním znění s anglickými titulky.

Komentáře

komentáře