V parku v Birminghamu napadla čtveřice Asiatů běžkyně

0
Cannon Hill Park, foto Wikipedia Oosoom

Žena běhající v oblíbeném parku v Birminghamu byla napadena čtyřmi asijskými mladíky poté co je konfrontovala za to, že si ji natáčí na mobilní telefon.

35-letá žena a její kamarádka byly napadeny v Cannon Hill Park, když jedna z žen zjistila, že si je mladíci natáčejí, a požádala, aby s tím přestali, píše Birmingham Mail.

Gang ženy obstoupil a jednu shodil na zem. Svědkyně řekla, že její tvář byla od krve a byla celá od bláta jakoby jí jím někdo vyválel. Čtveřici se podařilo utéci dřív, než dorazila pomoc.

Policejní mluvčí řekl: “Máme informaci, že čtveřice mužů se dostala do sporu s ženou, která zde běhala s kamarádkou, poté, co si stěžovala na to, že si je natáčejí.”

Ačkoliv policie nezveřejnila popis útočníků, na Facebookové skupině Run South Birmingham byli útočníci popsáni jako čtyři mladíci z jihovýchodní Asie.

U příspěvku, který popisoval útok na ženu a její kamarádku, lidé dopisovali, že v parku viděli přepadení i při jiných příležitostech. Jeden z příspěvků mluví o přepadení ze strany mladých Asiatů, ale prý si neumí představit, že by se jednalo o ty samé čtyři Asiaty, o kterých píší ostatní.

Komentáře

komentáře