Turek v Hamburku napomenul Afričana močícího na dětském hřišti. Dostal lahví od piva do hlavy.

0
St.Pauli v Hamburku, Wikipedia Batintherain

K nechutnému incidentu na dětském hřišti mezi trojicí Afričanů a tureckou rodinkou došlo ve čtvrti St.Pauli v centru německého Hamburku, píše Die Welt.

Muž, který zde byl se svou ženou a dítětem, napomenul Afričana, který na dětském hřišti močil. To ale neměl dělat. Afričan zde nebyl sám a se svými dvěma kumpány muže napadl.

K incidentu došlo ve středu ráno na dětském hřišti na Hein-Hoyer-Strasse a jeho obětí byla turecká rodinka. Protože se dětské hřiště nachází hned u školky, turecký muž Afričana ohledně jeho chování napomenul. V tu chvíli zasáhli přátele močícího Afričana, kteří jsou z Guineje, a jeden z nich je v zemi nelegálně.

Nejprve došlo k ostré slovní výměně, během níž začal Afričan tureckou rodinku natáčet na mobil a nepřestal ani po mnoha žádostech, aby toho nechal. Ani když vzal Turek do ruky tyč, kterou chtěl svůj požadavek podpořit.

V tu chvíli mu ale jeden z Afričanů rozbil pivní láhev o hlavu. Turek spadl na zem a trojice Afričanů se na něj vrhla a uštědřila mu mnoho kopanců a ran. Také mu vzali jeho tyč, se kterou ho před očima jeho rodiny několikrát udeřili.

Když měli pocit, že má dost, utekli směrem k Simon-von-Utrecht-Strasse. Jenže centrum Hamburku není buš, ve které se ztratíte, a nikdo vás nenajde. Přivolaná policie byla schopná dva společníky močícího muže poměrně rychle lokalizovat a zatknout. Po iniciátorovi celé zápletky pátrá.

Komentáře

komentáře