Erdogan zajistí, že Turci v Německu zvítězí, křičel při zatýkání Turek

0
bz-berlin

Ilker C., německý Turek, byl nedávno u soudu kvůli útoku na záchranáře. Nyní stál u dalšího kvůli útoku na policisty, ale soud byl k němu i s přihlédnutím ke všem okolnostem shovívavý. Dostal krátkou podmínku, informuje berlínský deník.

Jen týden před svým útokem na policisty dostal trest u soudu za útok na záchranáře. Ti přijeli k němu domů kvůli domácímu násilí a dočkali se plivanců a hrozbami zabitím.

V dubnu 2017 Ilker špatně zaparkoval a způsobil škodu. Chtěl zmizet, ale kolem šel náhodou policista a zabránil mu v tom.

Ilker na žádost policisty, aby ukázal své doklady, na policistu slovně zaútočil, že lže a že je nacista. Že on nic neudělal. A zatnul pěsti na znamení, že se chce rvát. S přivolanými posilami se povedlo nasadit mu pouta, ale urážky pokračovaly.

Své si odnesl i policista tureckého původu, kterého Ilker označil za zrádce.

O německé právníky neměl zájem. Řekl, že žije v paralelním (etnicky) světě a že Erdogan zajistí, aby Turci v Německu zvítězili.

Jeho turecký právník ho z toho ale vysekal. Použil taktiku, že jeho klient má problémy s agresivitou a drogami. Ten se u soudu omluvil a slíbil, že si dá život do pořádku.

I přes dvanáct záznamů v rejstříku včetně nedávné podmínky, během které obvykle platí, že nesmíte nic udělat, jinak jdete sedět natvrdo, mu soud dal poslední šanci. Plus 1000 hodin veřejně prospěšných prací navíc.

Kolik Turků v Německu asi uvažuje jako on?

Komentáře

komentáře