Domů Pevnost Evropa Dívka ve Švédsku neprojevila respekt. Muž jí rozbil láhev o obličej

Dívka ve Švédsku neprojevila respekt. Muž jí rozbil láhev o obličej

0
Foto: soukromé, úprava Středoevropan

POZOR, NA KONCI ČLÁNKU JSOU NEUPRAVENÉ REALISTICKÉ FOTOGRAFIE

Malmö – Devatenáctiletá Sofie se chtěla jít jen pobavit. S kamarádkou si zašly v sobotu večer do klubu Babel a když tancovaly na parketě, Sofie najednou cítila, že jí někdo tahá za kabelku. Když se otočila, stála tváří tvář neznámému muži, píše deník Aftonbladet.

Otočila se a nevšímala si ho, ale najednou cítila něčí ruku na zadku, a vzápětí v rozkroku. Sofie se otočila a muže udeřila. To se v některých komunitách, kde jsou ženy mužům podřízené, považuje za urážku a nedostatek respektu. Muž Sofii úder vrátil, jenže tvrději, než byl předtím udeřen on. Sofie vzala svou kamarádku a snažily se odejít, než se celá situace zhorší.

V tu chvíli jí muž udeřil lahví do obličeje.

Sofie úder cítila, ale prý to nebolelo. Cítila, že jí něco teče po tváři a kamarádka jí řekla, že je to její krev.

Upadla do šoku, ale s kamarádkou odešly pro ochranku. Ta jí ošetřila a asi za 40 minut dorazila záchranka. V nemocnici jí sešili obličej a v 7 ráno pustili domů.

Cítí vztek. Je šťastná, že to nedopadlo hůř. Potkat se s ním někde na ulici beze svědků, už nemusela být naživu. Prý během incidentu neřekl ani slovo. Sofie ho odhaduje na 25 let, menší, svalnaté postavy, s tmavými vlasy.

Dívky, které se dostanou do podobné zkušenosti, varuje, aby situaci neřešily samy, a šly rovnou za ochrankou.

Policii se muže nepodařilo na místě dopadnout a proto žádá o pomoc veřejnost.

Komentáře

komentáře