Německé ženy spustily kampaň proti násilí na ženách způsobeném masovou migrací

0
screen shot

Skupina německých žen spustila kampaň nazvanou #120db, která má dát hlas ženám, které byly fyzicky nebo sexuálně napadeny důsledkem politiky masové migrace.

Skupina, která se nazývá 120 decibelů podle frekvence alarmu při znásilnění, zveřejnila tento týden video, ve kterém několik členek čte jména nedávných obětí násilí ze strany žadatelů o azyl.

Ženy na videu odkazují na nedávný případ mladé dívky Mii, která byla v německém Kandelu ubodána svým bývalým přítelem, žadatelem o azyl. Mluví o Marii Ladenburger, kterou znásilnil a zabil afghánský migrant, co lhal o svém skutečném věku. A konečně o 11-leté švédské dívce jménem Ebba, která byla roztržena na dva kusy poté, co byla loni při teroristickém útoku ve Stockholmu přejeta dodávkou.

“Mohly být mnou a já mohla být jimi,” říkají ženy na videu a pokračují. “Pachatelé jsou všude. Když běháme v parku, když jdeme po práci domů, když čekáme na autobus. Nejsme v bezpečí, protože nás nezabezpečujete.”

Ženy dávají vinu masové migraci a tvrdí, že hranice nejsou bezpečné, že úřady nevědí, kdo do země přichází, a odmítají deportovat zločince.

“Kvůli vaší migrační politice čelíme mnoha mladým mužům, kteří přicházejí z archaických společností, kde žena nemá žádná práva,” říká jedna z žen.

Skupina pak vyzývá evropské ženy, aby povstaly proti masové migraci a vyzývají je k akci. Ženy prohlašují, že jejich hnutí #120db je skutečným hnutím #MeToo.

Komentáře

komentáře