Podle italského kriminologa se zavražděná Pamela mohla stát obětí kanibalismu

0
Foto: Facebook

Osmnáctiletá italská dívka, která byla zavražděna a rozčtvrcena jedním nebo více Nigerijci, se podle předního italského kriminologa mohla stát obětí kanibalismu.

Pamela Mastropietro byla nalezena rozsekaná a poházená po městě v taškách. Policie nejprve díky záběrům z kamer zatkla jednoho podezřelého Nigerijce a později dva další.

Případ nyní dostal dramatické obrysy, když se pro deník Liberoquotidiano vyjádřil chirurg, psychiatr a kriminolog, profesor Alessandro Meluzzi, který řekl, že vražda nese známky “metod, které nigerijská mafie systematicky aplikuje v Nigérii a všude ve světě.”

S poukazem na to, že srdce oběti a část jejích genitálií nebyly nalezeny, Meluzzi prohlašuje, že nigerijský rituál kanibalismu je “dávný rituál, který sahá do daleké historie,” a že Mastropietro mohla být během hrůzné vraždy částečně snědena.

Právník jednoho z podezřelých, Gianfranco Borgani, také tvrdí, že vražda mohla být součástí “voodoo” rituálu, při kterém je oběť rozčtvrcena, aby z ní byla získána duchovní moc.

Z vyšetřování také vyplynulo, že dívka byla umlácena, což vyloučilo verzi předávkování drogami.

Komentáře

komentáře