Domů Pevnost Evropa Na pařížském předměstí “mladíci” napadli lesbický pár

Na pařížském předměstí “mladíci” napadli lesbický pár

0
Ilustrační foto Shutterstock

Na pařížském předměstí Val-d’Oise byl napaden lesbický pár, na který měla skupina “mladíků” pokřikovat, že jsou to “lesbické děvky”.

K útoku došlo na železniční stanici, která propojuje imigranty osídlená předměstí s centrem města. Dívky ve věku 17 a 18 let tvrdí, že je mladíci tahali za vlasy a za oblečení. O incidentu informuje Le Figaro.

Útok pokračoval i během jízdy vlaku, kdy jedna z dívek zavolala policii. Na stanici Conflans-Sainte-Honorine pak došlo k zatčení sedmi mladíků, všech mladších 17 let. Dva zatčení skončili v policejní cele.

Podle policie nebyla ani jedna z dívek vážně zraněna, ale obě jsou v šoku.

O pařížských předměstích a jejich patáliích Středoevropan informuje poměrně často. Ať už šlo o lynčování policistky a zapálení tisícovky aut na Nový rok, nebo o to, jak si s mladíky užívá knihovna Václava Havla, nebo o tom, jak řidiči pařížského metra jednoduše odmítají v některých stanicích zastavovat, o několikadenních bojích s policií, či šesti pobodaných ze čtvrtka, to jsou vše zprávy z francouzských médií, které se z nějakého záhadného důvodu nedostanou na stránky velkých českých médií. Středoevropan je ale ve střehu a tyto informace vám vždy přinese.

Komentáře

komentáře