Švédský politik: V zemi už zuří malé občanské války

0
Wikipedia / Telefonkiosk

Politik ze Švédských demokratů, Kent Ekeroth, v rozhovoru pro maďarský list Magyar Hirlap řekl, že migrace je největší hrozbou pro Švédsko a západní Evropu.

Ekeroth pro noviny řekl, že v některých částech jeho země již dochází k malým občanským válkám. “Vraždy, znásilnění a vloupání podkopávají životy Švédů,” řekl. Podle něj musí být migrace zastavena a zahájeny deportace.

Švédský politik také ostře kritizoval švédské liberálně levicové strany. “Mají krev na rukou, protože jejich politika ve Švédsku zavinila zločin a teroristické útoky.”

Ekeroth ve středu bránil maďarskou vládu ve švédském parlamentu. Řekl, že Maďarsko “symbolizuje ochranu a zachování svých lidí a kultury.”

Také dodal, že je pokrytectví, když švédští politici obviňují některé země, že zasahují do amerických nebo švédských voleb, ale jsou šťastní, když chtějí Spojené státy nebo George Soros zasahovat do voleb v Maďarsku. Podle něj by se švédští politici měli spíš od Maďarska učit, než jej kritizovat. “Historie vás bude soudit tvrdě,” řekl.

Komentáře

komentáře