Domů Pevnost Evropa Aktivistky db120 vtrhly na podium festivalu Berlinale, aby protestovaly proti násilí ze...

Aktivistky db120 vtrhly na podium festivalu Berlinale, aby protestovaly proti násilí ze strany migrantů

0
Twitter

Aktivistky ženského hnutí proti násilí ze strany migrantů #120db po vzoru svých ideových soupeřek z hnutí FEMEN vtrhly na pódium filmového festivalu Berlinale, kde právě probíhala diskuse o obtěžování a násilí proti ženám. Aktivistky měly transparent s nápisem “hlas zapomenutých žen”. V článku od RBB24 i video.

Aktivistky byly okamžitě překřičeny levičáky v sále, kteří na ně řvali, že jsou nacistky a “nacisti pryč”. Aktivistky zatím držely transparent a obrázek jedenáctileté oběti teroristického útoku ve Stockholmu, Ebby Akerlund.

Herečka neněmeckého původu Jasmin Tabatabai, která v diskusním panelu seděla, ženy označila za nacistky: “Byly to pravděpodobně neonacistky, kdo si usmyslel, že nabourá program. Podle mě nemá smysl se s takovými lidmi vůbec bavit.”

Breitbart London zveřejnil rozhovor s drážďanskou aktivistkou hnutí 120db Freyou, která řekla: “Hnutí 120db chce přilákat pozornost k importovanému sexuálnímu násilí vůči evropským ženám páchaným převážně muslimskými migranty. Nezpochybňovaly a nezpochybňujeme fakt, že jsou i jiné formy násilí vůči ženám.”

Freya diskusi označila za pokryteckou: “Můžete zničit reputaci každého člověka, když řeknete, že vás “znásilnil pohledem”, nebo vám vyjádřil nevhodný kompliment, ale ve chvíli, kdy zmíníte, že došlo k významnému nárůstu sexuálního násilí výjimečné brutality proti ženám, které souvisí s nekontrolovanou masovou migraci z muslimských zemí, jste okřiknuti médii a levicovými aktivisty, kteří vás označují za nacistku a fašistku jen za to, že přinášíte fakta a říkáte pravdu.

“Je zde velký strach z toho obvinit migranty za zločiny, které spáchali. Strach, že vás nazvou rasistou. To vede ke stavu, kdy se ženy, které se staly obětí sexuálního útoku, neodvažují ozvat, aby se bránily. Chceme s tímto šílenstvím bojovat a to je důvod, proč jsme hlasité,” dodala Freya.

Komentáře

komentáře