Britští labouristé chystají revoluci. Chtějí Británii zcela zaplavit migranty ze zemí třetího světa.

0
Stínová ministryně zahraničí labouristů Diane Abbott. Foto Eyevine, Daily Star

Stínová ministryně zahraničí britských labouristů Diane Abbott, která spolu s předsedou této strany a komunistickým udavačem Jeremy Corbynem v 70.letech ze sympatií navštívila komunistické východní Německo, dnes představila vizi této strany ohledně migrační politiky. Vládnoucí konzervativci již na plán reagovali, že jde o nebezpečnou pobídku migrantům z třetího světa, aby podnikli nebezpečnou cestu do Evropy.

Labouristé, kteří jsou nyní v opozici, chtějí dovolit dětským migrantům, aby si za sebou do Británie mohli přivézt své rodiče, nebo jiné členy rodiny. Navíc chtějí ukončit deportace dětských migrantů bez azylu ve chvíli, kdy dovrší věku 18 let.

Tato praxe jednoduše přiláká mladé migranty mladší 18 let, nebo klidně i starší, protože jejich věk nikdo nesmí ověřovat, a ti pak do Británie pozvou své skutečné nebo fiktivní rodiče. A že půjde o doslova neomezenou invazi, o tom svědčí i další bod plánu, ve kterém chtějí labouristé odstranit roční limit na počet migrantů, který je v současnosti méně než 100 tisíc.

V současné době si legální migrant může do Británie pozvat jen svého partnera a to pouze tehdy, jestli vydělává více, než 18600 liber ročně. To má být pojistka, že nebude vysávat kapsy britských daňových poplatníků.

Nicméně import těchto partnerů, respektive partnerek, je natolik masivní, že podle odhadu tvoří až 80 procent všech muslimských manželství v zemi. Podle některých tato praxe importuje “bídu třetího světa” do ulic Británie.

Labouristé chtějí také zavést víza pro nekvalifikované sezónní pracovníky, kteří podle organizace Migration Watch UK vytvářejí tlak na ubytování, zdravotní péči, vzdělání a soudnictví, a neplatí téměř žádné daně.

Mluvčí konzervativců řekl, že takový plán vytvoří pobídku pro děti, které budou podnikat nebezpečnou cestu přes Středozemní moře a dál do Británie.

Nicméně nebuďme naivní, že by britští konzervativci snad měli více rozumu. I oni podporují migraci, jen ne tak na divoko, jako labouristé. Mluvčí se vyjádřil, že i konzervativci podporují pomoc těm, kdo jí potřebují, což je důvod, proč britská vláda prý zařídila přesun 23 tisíc uprchlíků z táborů na středním východě a v severní Africe do Británie.

Komentáře

komentáře